Apie mus

„Femini“ - tai prekės ženklas, vienijantis visas moteris, kurios nori atrasti „savo“ drabužį – tokį, kurį norėtų dėvėti tiek per didelę šventę, tiek kasdienei veiklai.

Masinė gamyba ir visi „kažkur jau matyti“ drabužiai tikroms damoms tampa galvos skausmu, tačiau šią problemą ryžtamės išspręsti mes. Rūpinamės, kad mūsų klientės „Femini“ drabužių dėka būtų stilingos ir jaustųsi puikiai. Na, o stilinga moteris dažnai yra ir laiminga moteris.

Tai ne tik tušti žodžiai, juk mūsų pagrindinis tikslas – vardan klienčių stiliaus ir išskirtinumo sukurti puikias ir kas sezoną atnaujinamas drabužių kolekcijas. Unikalumo „Femini“ drabužiams prideda tik specialiai parinkta aukštos kokybės medžiaga.

Mūsų asortimentą daugiausiai sudaro moteriškumu ir elegancija spinduliuojančios suknelės, išryškinančios figūrą, bet tuo pačiu tinkamos ir laisvalaikiui, ir pasimatymui.

Patariame, pasiūlome ir stengiamės dėl Jūsų. Norime, kad Jūs rinktumėtės „Femini“ drabužius su tokiu entuziazmu, su kokiu mes juos kuriame!

Pagrindinis mūsų šio malonaus darbo šūkis: „Kiekviena šypsena tampa papildoma valanda „Femini“ pastangų“. Tikrai taip galvojame ir raginame kokybe įsitikinti pačioms!